• O Firmie BROS

bros_logo2.png

Produkty marki BROS towarzyszą Państwu od ponad 20 lat. Preparaty tworzone przez naszych specjalistów kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w Państwa domach. Dzięki szerokiej gamie specyfików dbamy o każdy zakątek pomieszczeń i ogrodów, tak, aby mogli Państwo cieszyć się piękną pogodą, bez udziału nieproszonych gości.

Troszcząc się o każdy aspekt Państwa życia, wzbogaciliśmy nasz asortyment o marki takie jak HAPPS, ułatwiający dbanie o zdrowie i higienę Państwa pupili oraz BIOPON, dzięki któremu w Państwa ogrodach zakwitną zdrowe zioła, warzywa oraz kwiaty. Oferta BROS Professional skierowana jest z kolei do osób zawodowo zajmujących się dezynfekcją, dezynsekcją czy deratyzacją.

Z każdym sezonem poszerzamy nasz asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania. Zależy nam na komforcie i wygodzie naszych klientów, dlatego skupiamy się na tym, by nasze preparaty były skuteczne, a ich działanie długotrwałe. Starannie selekcjonujemy wykorzystywane składniki i koncentrujemy się na stosowaniu najnowszych dostępnych technologii. Ogromną wagę przykładamy do ciągłego udoskonalania opakowań, aby umożliwić Państwu wygodne i bezpieczne korzystanie z naszych produktów.

Ponad dziesięć lat temu wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001 i systematycznie aktualizujemy normy: od ISO 9001:2000, poprzez ISO 9001:2008 do obowiązującego obecnie ISO 9001:2015. Dodatkowo każdego roku przechodzimy audyty techniczne naszych partnerów biznesowych, w tym dużych sieci handlowych, do których dostarczamy nasze produkty. To wszystko mobilizuje nas do nieustannej pracy, celem zapewnienia Państwu polskich produktów najwyższej jakości.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny