• O marce PETNER

PETNER-logo-biale-tlo.png 

O marce Petner


Zdrowie Twojego pupila to nasza misja specjalna!

Cześć Miłośniku psów i kotów!
Skoro tu jesteś, to zapewne chcesz się dowiedzieć, kim jest Petner – marka, która stoi za beztroskim życiem wielu opiekunów… i ich podopiecznych

Smak i zdrowie

Żywienie zwierząt to nie tylko nasza pasja, ale także misja. Nasze karmy to pełnowartościowe posiłki, które dostarczą Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, witamin i minerałów. Dzięki temu Twój pies lub kot będzie mógł się prawidłowo rozwijać, a jednocześnie cieszyć pysznym smakiem każdego posiłku!

Prestiżowe nagrody

Nasze produkty docenili już zarówno konsumenci jak i eksperci z branży, którzy przyznali nam wyjątkowe wyróżnienia: TOP Innowacje oraz Dobra Marka i Dobra Polska Marka. Takie uznanie, to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszej pracy. W końcu Twój pies zasługuje na wszystko, co najlepsze!

Prawdziwa beztroska!

Każde nasze działanie wynika z miłości do zwierząt. Zależy nam na tym, aby Twój pupil mógł cieszyć się zdrowym i beztroskim życiem, dlatego oferujemy mu to, czego potrzebuje.

Wiedza i doświadczenie

Nad naszymi produktami i bazą wiedzy pracuje zespół doświadczonych lekarzy weterynarii, abyś każdego dnia mógł serwować pupilowi pełnowartościowy i smaczny posiłek. Bo beztroska w wydaniu Petnera smakuje najlepiej!

To nas wyróżnia

PASJA

Pracujemy z pasją i miłością do zwierząt, dlatego oferujemy pełnowartościowy posiłek Twojemu pupilowi.

ZBILANSOWANE POSIŁKI

Nasza karma stanowi zbilansowane pod względem odżywczym posiłki dla Twojego pupila.

ZDROWIE

Specjalnie opracowane receptury zawierają oleje, prebiotyki, witaminy i minerały, które pomagają dbać o zdrowie Twojego czworonoga.

WIEDZA

Nasza strona to skarbnica wiedzy i inspiracji w dziedzinie żywienia i wychowania psów oraz kotów.

Jakość i zaufanie

 DOBRA-MARKA(1).png     TOP-INNOWACJA.png  POLSKA-DOBRA-MARKA.png

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny