• Skuteczny oprysk na komary kleszcze prusaki pluskw Aspermet 50 ml koncentrat - preparat do zwalczania owadów

Symbol: 38089110

Preparat do zwalczania owadów - w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, pleśniakowców,mrówek faraona, rybików cukrowych, kleszczy itp.

32.75
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 36 szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
PRODUKT CYFROWY GRATIS 0
Własna etykieta 0
Orlen Paczka 9.9
Paczkomaty InPost 13.05
Kurier InPost 15.5
Kurier 20
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.25 kg
EAN 5907120103756
Zostaw telefon

PREPARAT OWADOBÓJCZY w formie koncentratu stężonej emulsji do rozcieńczania wodą Zastosowanie: Preparat do zwalczania owadów - w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, pleśniakowców,mrówek faraona, rybików  cukrowych, kleszczy itp. - w ochronie żywności: wołków zbożowych, mklików mącznych, ruchomych form roztoczy itp. Wykazuje również właściwości repelentne, wskutek czego oprysk wypłasza owady z miejsc ich przebywania. Preparat wykazuje wysoką skuteczność w zwalczaniu komarów i kleszczy na powierzchniach zewnętrznych. Sposób działania preparatu: Preparat wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. 


DAWKOWANIE

Stężenie robocze: 2 % (200 ml preparatu na 10 litrów wody) w przypadku oprysku za pomocą typowych aparatów opryskowych. Zwalczanie komarów i kleszczy na powierzchniach zewnętrznych: stosować oprysk grubokroplisty, w stężeniu 1 % (100 ml preparatu w 10 litrach wody), w dawce 1 litr roztworu roboczego na 20 m2 powierzchni. Skuteczność preparatu i trwałość jego skutecznegodziałania zwiększa w sposób wydatny stosowanie adiuwantu Grassfil, w proporcji 1 : 1 w stosunku do Aspermetu.

WYSTARCZY NA:  200m2
ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI AKTYWNEJ

W 1 litrze środka zawarte jest 200 g permetryny. 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności ! Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczącą produktu !

Karta charakterystyki

http://www.asplant.com.pl/materialy/_upload/MSDS/aktualizacja/ASPERMET_200_EC_-_MSDS_-PL_-_ver.pdf

Pozwolenie 

http://www.asplant.com.pl/materialy/_upload/Pozwolenia/Aspermet-pozw.pdf

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie