• Skuteczny oprysk koncentrat Alfasekt PLUS 50ml na mrówki ,krocionogi,muchy,rybiki

Symbol: 38089110

Preparat w postaci koncentratu suspensyjnego, przeznaczony do zwalczania: - w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pcheł, mrówek, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. - w ochronie żywności: wołków zbożowych, mklików mącznych, moli ziarniaków, ruchomych form roztoczy itp. - skuteczny także w zwalczaniu krocionogów.

24.99
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 36 szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
PRODUKT CYFROWY GRATIS 0
Własna etykieta 0
Orlen Paczka 9.9
Paczkomaty InPost 13.05
Kurier InPost 15.5
Kurier 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 5907120000161
Zostaw telefon

Alfasekt Plus 50ml

50ml - kartonik

 

Krocionogi - czy są niebezpieczne dla człowieka?

Krocionogi wydzielają z siebie substancję będącą połączeniem kwasu solnego i cyjanowodoru o nieprzyjemnym, drażniącym zapachu. Jej celem jest odstraszanie m.in. pająków i mrówek. W małych ilościach jest całkowicie bezpieczna dla człowieka. Jednak dłuższy kontakt i w dużych ilościach może wywoływać duszności. Z tego samego powodu należy unikać dotykania wijów gołymi rękoma. Można się narazić na reakcję alergiczną, np. zapalenie skóry. Jeśli już doszło do kontaktu, należy natychmiast umyć ręce. Należy też omijać okolice oczu, ust oraz nosa. Krocionogi stanowią zagrożenie z jeszcze jednego powodu - przenoszą bakterie oraz dermatozy (choroby skóry). Jak na razie nie ma jednak badań potwierdzających, że są rakotwórcze.

 

ZASTOSOWANIE

Preparat w postaci koncentratu suspensyjnego, przeznaczony do zwalczania: - w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pcheł, mrówek, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. - w ochronie żywności: wołków zbożowych, mklików mącznych, moli ziarniaków, ruchomych form roztoczy itp. - skuteczny także w zwalczaniu krocionogów. Preparat wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. Preparat jest skuteczny i długotrwały w działaniu, bezwonny, nie zostawia śladów na opryskanych powierzchniach. Wykazuje się niską toksycznością. 

DAWKOWANIE

Stężenie robocze: 1 % (100 ml preparatu na 10 litrów wody). Dawka: 1l roztworu roboczego na ok. 20 m2 powierzchni. 

WYSTARCZY NA:  200m2

ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ

W 1 litrze środka zawarte jest 50 g alfa-cypermetryny oraz 50 g butotlenku piperonylu, który wzmacnia skuteczność preparatu działając synergizująco na alfacypermetrynę. 

Środek skuteczny w zwalczaniu

Biedronki azjatyckiej

Biedronki w okresie jesienno-zimowym szukają schronienia. Zimują np. pod ziemią, pod korą drzew w parkach, lasach czy nawet w dziuplach i skrzynkach dla ptaków, a także w domach - zagnieżdża się zwykle we framugach okiennych czy futrynach.

W jednym miejscu może być ich nawet kilkaset, choć zdarza się, że do mieszkania trafiają też tylko pojedyncze "sztuki". Biedronki azjatyckie są bardzo ekspansywne!

W Polsce biedronki azjatyckie pojawiła się po raz pierwszy w 2006 roku w Poznaniu. Od tego czasu obserwuje się występowanie biedronki w całym kraju. Obsiadają okna, wchodzą do mieszkań. Biedronki azjatyckie w domu to prawdziwa plaga.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności !

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczącą produktu !

Karta charakterystyki

http://www.asplant.com.pl/materialy/_upload/MSDS/Alfasekt_Plus_-_MSDS_-_PL_-_ver.pdf

Pozwolenie 

http://www.asplant.com.pl/materialy/_upload/Pozwolenia/Alfas-Plus-Pozwol.pdf

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie