• KARMY DLA MŁODYCH PSÓW

Karma PETNER JUNIOR ALL BREEDS to świetny wybór dla każdego właściciela młodego psa i dla jego pupila. Składniki odżywcze w karmie Petner są odpowiednio dobrane do wieku i potrzeb szczeniąt zarówno małych, jak i dużych ras.

Do jakiego wieku pies jest uznawany za młodego? Wszystko zależy od jego rasy – im większa, tym dłużej trwa okres psiej młodości. Psy małych ras mogą być uznane za dorosłe już w okolicach 1. roku życia, natomiast czworonogi ras dużych i olbrzymich pozostają młodymi przez pierwsze 1,5 – 2 lata życia.

Często właściciele szczeniąt zastanawiają się, jak prawidłowo karmić swojego psa. Układ pokarmowy szczeniaka jest o wiele bardziej wrażliwy niż u dorosłego osobnika. Z tego względu przyzwyczajanie malucha do wybranej karmy powinno być stopniowe. Karma sucha może być wprowadzona do diety szczenięcia w okolicach 4. miesiąca życia, a jej dzienna porcja zależy od masy ciała psa. Nałóż odpowiednią ilość karmy do psiej miski, obok postaw drugą z czystą wodą do picia. Pyszny i zdrowy obiad dla Twojego pupila jest gotowy!

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Dlaczego warto wybrać karmę Petner?

Sucha karma dla młodych psów dostępna jest w dwóch pysznych wersjach – z indykiem i jagnięciną. Każda z nich zawiera 40% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, więc na pewno posmakuje Twojemu czworonogowi. Dodatkowo ma większą kalorycznośćniż karmy dla dorosłych psów, by dostarczyć rosnącemu psiakowi odpowiednią dawkę energii do beztroskiej zabawy.

Dodatek glukozaminy i chondroityny pozytywnie wpływa na chrząstki i stawy. Jest to szczególnie ważne dla ras szybkorosnących, które często narażone są na choroby układu ruchu. 

Obecny w karmie olej z łososia, będący naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych, wspiera zdolność uczenia się szczeniąt,rozwój mózgu oraz wpływa na zdrową skórę i sierść. 

Warto wiedzieć, że karma dla szczeniaka to także krokiety odpowiedniej wielkości. Idealnie pasują do małych pyszczków, a ich kształt wspomaga higienę i ochronę psich zębów. 

Karma Petner to pełnoporcjowa i zbilansowana karma dla młodych psów, zawierająca odpowiednio dobrane ilości składników odżywczychoraz niezbędne witaminy i minerały,  zapewniająca optymalną kondycję oraz zdrowy wzrost i rozwój. 

 

Podaruj mu karmę Petner by mógł cieszyć się zdrowiem i beztroską na długie lata!